Последната версия на Skype за Windows в момента е 6.9. Можете да я свалите бързо и лесно от синия бутон отдясно, на който пише „Изтегли Skype 6.9“.
В тази версия е обърнато внимание на достъпността. Добавена е поддръжка на екранни четци, които се използват от хора с нарушено зрение. Също така интерфейсът на програмата вече реагира правилно при настройка за висок контраст от визуалните настройки на Windows.
Какво ново в Skype 6.9?
- Добавен е режим за достъпност, който активира поддръжката на екранни четци. Той се включва от менюто: Инструменти -> Настройки -> Разширени -> Достъпност. [Снимка]
- Поддържат се визуалните режими на Windows за висок контраст. [Снимка]
- Дизайнът на прозореца с настройките е променен. [Снимка]
Изисквания за Windows XP
Ако сте с Windows XP е нужно да имате Service Pack 3. Повече за този проблем вижте в тази статия. Това важи и за Скайп 6.7.
Снимки на Skype 6.9






16 comments
Става ли за win 7
Да
Гледам на картинките за този скайп че се сменя облика му, как става това?
@luckata
Здравей.
Това е друго. Сменят се темите на Windows и Skype-а реагира на тях. По-точно става дума за темите с висок контраст, които са за хора с нарушено зрение, за да виждат по-ясно.
Здравейте,
Дано не е проблем, че си задавам въпросът тук… Та опитах се да инсталирам 3 версии, но след като завърши инсталацията и при зареждането пише: Skype (Не отговаря). Преди това пак имах проблем при зареждането и за това реших да го преинсталирам… Какво да правя с този лаптоп :(
Благодаря Ви!
@Даниела
Здравей. Направи пълно премахване и пак го сложи. Това оправя доста проблеми обикновено: https://chat4o.com/%d0%bf%d1%8a%d0%bb%d0%bd%d0%be-%d0%b4%d0%b5%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d0%bd%d0%b0-skype/
Здравейте, отново :) Благодаря Ви за бързия и полезен отговор. Явно това е проблемът, тъй като успях да го инсталирам след като изтрих стария скайп, който имаше файлове навсякъде :D
Моля :)
Много благодаря! Ама нещо не става скайпа, що така все зарежда нещо….
@Sevginas Emilova
Здравей. Може да направиш пълно премахване и после да го сложиш на чисто. Това оправя много разнообразни проблеми. Виж отгоре коментар номер 6, там има линк.
Здравейте. Имам проблем. Когато си пускам skype-то не ми показва място за потребителско име и парола и не мога да се впиша. Някой може ли да ми помогне? Благодаря :)
@Козела
Здравей.
Виж коментар 41 тук: https://chat4o.com/skype-5-10/#comment-4167
Той ще те препрати към други коментари в зависимост от Windows-а.
Ако случайно не помогне ми пиши пак.
Здравей. имам два акаунта на скайпа. Искам при влизане да премахна единия т.е. да се вижда само единия скайп. Как да махна втория? Няколко пъти преинсталвах скайпа, но втория акаунд си е наличен? със скайп 6.9. съм и уин. 8.1
Здравей.
Виж тук https://chat4o.com/%D0%B8%D0%B7%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-skype-%D0%B8%D0%BC%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%85%D0%BE%D0%B4/
Благодаря ти. изтеглих си от тук програма за пълна деинсталация и стана.. Още веднъж благодаря!
Радвам се :)
Коментарите са изключени.