Поредният ъпдейт ни носи Skype 6.10. Най-забележимата промяна тук е новият екран за вписване.
Вече преди да ни бъдат показани двете полета за потребител и парола, имаме възможност да изберем опцията вписване чрез Microsoft акаунт.
Според мен това е просто още една ненужна стъпка. Добре че нашият избор се запомня и реално трябва да минен през нея само веднъж.
Какво ново в Skype 6.10?
- Нов екран за вписване.
- Ъпгрейд на библиотеките за видео обаждания, с цел по-добро качество. (Нужно е и двете страни да ползват новата версия, за да се възползват от подобреното качество).
- Други подобрения в производителността и поправени проблеми.
Снимки на Skype 6.10






8 comments
Здравейте, след инсталация на новата версия на скайп 6.10 имам проблем с видео разговорите. Камерата ми е Logiteh.
@Светла
Здравей.
Ами явно ъпгрейда на видео библиотеките им предизвиква някакви проблеми с някои камери. Гледам и други хора се оплакват във форумите от разни такива проблеми след минаване към 6.10.
Ще трябва да видим дали ще пуснат нова версия с решения на проблема.
Най-добре премини на 6.9 за момента. Първо деинсталирай сегашната, после инсталирай 6.9 и след това спри обновяванията както пише тук: https://chat4o.com/%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d1%8a%d0%bf%d0%b4%d0%b5%d0%b9%d1%82%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%bd%d0%b0-skype/
Поздрави.
Здравейте.
Искам да споделя и евентуално да ми разясните нещо преди да реша да премина на по-нова версия на скайп.
Опитвала съм някои от версиите „6“ на скайпа, но там не открих как може да направиш моментна снимка на човека с който разговаряш…?
В момента съм си със стара версия /5.3.0.116/ и при видео-разговор мога да снимам ако поискам.
Има ли го това при тази версия или не? Или може би не съм открила как точно да го направя :)
Благодаря предварително, защото знам, че ще имам точен и изчерпателен отговор.
Поздрави.
@violeta
Здравей.
Пробвах и изглежда бутона за снимане по време на разговор го няма, но в менюто си го има: Разговор – Видео – Снимай с камерата.
Това пак се прави по време на разговора.
Поздрави :).
Здравей,
нямам идея проблема ми дали е в скайпа или в последния ъпдейт на windows 8.
След ъпдейта, скайп не се появява на работния плот. Как ли не го мъчих. Може да се стартира от приложенията, но и там си работи в страшно неудобен вариант. Някакви идеи как да си го метна на работния?
Поздрави
@bubata
Здравей.
Трябва да деинсталираш тази версия, дето е някакво приложение за Windows 8 и да си инсталираш нормалния вариант, който може да свалиш горе от бутона например. Тогава ще си е както преди.
Потърсих и до колкото разбрах само това е решението.
Опитах, не става, казва че приложението за работен плот е несъвместимо. Опитах и с по старите версии и положението е същото. Всъщност пробвах до версия 6.8.
За по-старите не знам, но тази 6.10 със сигурност работи с Win 8. Те дори го казват в сайта си, а и аз го пробвах също.
Коментарите са изключени.